Ο Σύλλογός μας στηρίζει την 5η Φιλανθρωπική Εκδήλωση Συλλόγων και Φορέων Μονάχου, που θα πραγματοποιηθεί στις 08.12.2019 στο Freizeitheim Westend.
Η 5η Φιλανθρωπική Εκδήλωση είναι μια πρωτοβουλία του Δορυφόρου Μονάχου και υποστηριζεται από συσσωμους του Ελληνικούς συλλόγους και φορείς της περιοχής!
![](https://syllogos-souli.org/wp-content/uploads/2019/11/5-filanthropiki-grn-plakat-.jpg)
![grn-5-filanthropiki-GR](https://syllogos-souli.org/wp-content/uploads/2019/12/grn-5-filanthropiki-GR.jpg)
Τα επίσημα πλακάτ και τα γραφικά της 5ης Φιλανθρωπικής Εκδήλωσης των Ελληνικών Συλλόγων και Φορέων Μονάχου, σχεδιάστηκαν, δημιουργήθηκαν και χορηγήθηκαν από τον Σύλλογό μας!
Για περισσότερες πληροφορίες:
στην επίσημη σελίδα του Δορυφόρου
ή στο gr-news.de που στηρίζει την πρωτοβουλία του Δορυφόρου.