Beginn der traditionellen Tanzkurse!

Liebe Mitglieder und Freunde des Epirotischen Vereins "Souli" in München,

Wie wir Ihnen bereits mitgeteilt haben, hat unser Verein aufgrund der Entwicklungen im Gesundheitsbereich wegen der CoVid-19-Pandemie und mit dem alleinigen Anliegen, uns alle zu schützen, seine Aktivitäten ab Mitte März 2020 eingestellt.

Αξιολογώντας τα τωρινά δεδομένα, αποφασίσαμε ότι ήρθε πλέον ο καιρός να ανταμώσουμε και πάλι, επανεκκινώντας τα μαθήματα παραδοσιακών χορών με τμήματα για μικρούς και μεγάλους.

Η έναρξη των μαθημάτων θα γίνει την Κυριακή 14.11.2021, 15:00 ώρα υπό την αυστηρή τήρηση των ανάλογων υγειονομικών μέτρων (3G – Genesen. Getestet, Geimpft), με υγειονομικό πρωτόκολλο (Hygienekonzept) και καταγραφή των στοιχείων των παρευρισκόμενων.

Πέραν του 3G, όσοι το επιθυμούν, θα έχουν τη δυνατότητα να κάνουν επιτόπου self-test, το οποίο και θα πρέπει να προσκομίσουν μόνοι τους, ώστε να μπορούν να συμμετέχουν.

Κατά την προσέλευση και μετακίνηση στους εσωτερικούς χώρους είναι απαραίτητη η χρήση FFP2 μάσκας καθώς και η κατά το δυνατόν τήρηση των προβλεπόμενων αποστάσεων.

Προσβλέπουμε στην κατανόηση και την συνεργασία σας ώστε να εφαρμόσουμε τα προβλεπόμενα υγειονομικά μέτρα, μέσω των οποίων θα έχουμε τη δυνατότητα να ανταμώσουμε και πάλι.

Έναρξη: Κυριακή 14 Νοεμβρίου 2021
και κάθε Κυριακή 15:00 – 17:00

Arnulfstr. 197
80634 München